Zadzwoń : 609 293 600

Praca

ERP Ekspert to inicjatywa osób od wielu lat obserwujących praktyki dostawców systemów ERP, mająca na celu świadczenie usług wdrażania, integracji i hostingu systemów ERP, oraz szkolenia ich użytkowników, po realnych, polskich cenach. Obecnie poszukujemy do współpracy

Specjalisty ds. systemów ERP

Zadania osoby współpracującej:

  • praca analityczna z klientami (analiza potrzeb, zbieranie wymagań, konsultowanie szczegółów procesów biznesowych klienta)
  • pomoc merytoryczna dla klientów w sporządzeniu zapytań ofertowych do dostawców systemów ERP i powiązanego z nimi oprogramowania
  • opracowanie koncepcji wdrożeń we współpracy z kluczowymi pracownikami klientów
  • przeprowadzenie części technicznej wdrożeń systemów ERP
  • przeprowadzenie szkoleń dla użytkowników końcowych wdrażanego systemu oraz personelu IT obsługującego system
  • opracowywanie i wdrażanie drobnych rozwiązań integracyjnych

Oczekujemy:

  • znajomości systemów ERP
  • doświadczeniu w wdrażaniu systemów ERP lub innego oprogramowania dla firm
  • umiejętność dywersyfikacji czasu pomiędzy różnych klientów
  • komunikatywność, szczególnie w pracy z klientem

Oferujemy:

  • umowę o współpracę
  • stałe zlecenia
  • pracę w rozwojowym środowisku
  • współtworzenie marki oraz możliwość udziału w zyskach firmy

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy zapraszamy do składania swoich aplikacji na adres:

praca@erpekspert.pl

W temacie prosimy o wpisanie „Rekrutacja – ERP Ekspert”.

Prosimy o dołączenie informacji, w jakich systemach ERP się Pan(i) specjalizuje.