Zadzwoń : 609 293 600

O nas

Justyna Broniecka-Klim

Justyna Broniecka-Klim

Prezes Zarządu

Trener, menadżer, projekt menadżer, HR-owiec, praktyk. Specjalizuje się w szkoleniach z twardego i miękkiego HR-u oraz z zarządzania projektami. Przez ponad 4 lata przeszkoliła setki pracowników działów personalnych z całej Polski.

Na co dzień prowadzi dział personalny w czołowej polskiej firmie zajmującej się doradztwem finansowym. W swojej karierze zawodowej była również menadżerem operacyjnym w dużej korporacji. Tym samym prowadzone przez nią szkolenia są nastawione na ich praktyczność z punktu widzenia HR-u oraz potrzeb menadżerów.

Jest aktywnym członkiem zarządu takich organizacji jak Stowarzyszenie Narzędziownia oraz Toastmasters Poznań. W ramach Narzędziowni była projekt menadżerem dwóch ogólnopolskich spotkań trenerów – Narzędziownia 9.0. oraz Narzędziownia 10.0. W ramach organizacji Toastmasters w ciągu pół roku zdobyła tytuł kompetentnego mówcy. Była również prelegentem podczas ogólnopolskiej konferencji TLI (Toastmasters Leadership Institute) w Krakowie.

Jest autorem publikacji takich jak „Zmiana kultury organizacyjnej” czy „Aktywizacja szkoleń twardych” opublikowanych na łamach miesięcznika „Personel i Zarządzanie”.

 

 

 

 

Tomasz Klim

Tomasz Klim

Dyrektor IT

Dyrektor techniczny, kierownik projektów, architekt aplikacji, programista i administrator. Specjalista od baz danych i tematyki integracji danych.

Przez ponad 2 lata zajmował się największą w Polsce instalacją systemu Symfonia Handel, w Komputronik S.A., będąc odpowiedzialny za jego integrację ze sklepem internetowym www.komputronik.pl oraz wewnętrznymi systemami IT do zarządzania sprzedażą. Równolegle z opieką nad Symfonią Handel wdrażał w Komputronik S.A. system MAXeBiznes jako jeden z pięciu członków zespołu wdrożeniowego.

MIH Distinguished Technologist

W ciągu 5 lat pracy w Grupie Allegro Sp. z o.o. współtworzył platformę MVNO budowaną we współpracy z GG Network S.A. (właścicielem popularnego komunikatora internetowego Gadu-Gadu), po czym został autorem i właścicielem technicznym platformy “Płacę z Allegro” znanej obecnie jako „PayU”.

W roku 2011 został nagrodzony przez MIH Allegro B.V. (właściciela Grupy Allegro Sp. z o.o.) za całokształt pracy tytułem MIH Distinguished Technologist, jako jeden z jedenastu pracowników pionów IT wszystkich spółek MIH/Naspers na całym świecie, oraz jako jedyna osoba z Polski.

W trakcie swojej kariery zawodowej stworzył wiele autorskich rozwiązań integrujących usługi wykorzystywane jednocześnie przez miliony użytkowników, zdobywając wiedzę i doświadczenie niezbędne przy doborze optymalnych wobec potrzeb klienta rozwiązań technologicznych.